Asfalt, beton, wynajem dźwigów i stabilizacja gruntu, podłoża

Szczegóły ogłoszenia

Znana doskonale w województwie Świętokrzyskim betoniarnia z miasta Staszów. To właśnie BETOMEX firma budowlana z branży budowlanej która dostarcza klientom wysokiej jakości materiały. W ofercie firmy BETOMEX takie materiały jak na przykład beton. Wszystkie nasze produkty cechuje jakość. Dbamy w każdym etapie procesu aby jakość produktów była zgodna z normami. Zdobyliśmy renomę dzięki terminowości oraz jakości jak zawsze w przystępnej cenie.

Dlatego właśnie beton towarowy z firmy BETOMEX to doskonały produkt zarówno dla klienta detalicznego jak również partnerów b2b z branży budowlanej. Posiadamy nie tylko beton towarowy ale również drogowy i na posadzki. Firma kompleksowo obsługuje klientów w zakresie produkcji, sprzedaży i aplikacji betonu na miejscu budowy, zlecenia. Dlatego polecamy nasze kompleksowe rozwiązania dla każdego klienta. Posiadamy wykwalifikowany personel, gruszki, pompo-gruszki oraz pompy do aplikacji.

Poza betonem ofertę firmy uzupełnia duża, wydajna produkcja asfaltu. Asfalt woj. Świętokrzyskie i okolice Staszowa, okoliczne powiaty. Dla potrzeb większych zleceń także dalsze rejony. Posiadamy nie tylko produkt ale również nowoczesny park maszynowy dzięki któremu wykonujemy także nawierzchnie asfaltowe. Asfalt na drogi, ulice, autostrady, nawierzchnie asfaltowe takie jak place, parkingi. Doskonały asfalt na pasy startowe i lądowiska. Tym bardziej że firma nasza może te ostatnie obsłużyć również kompleksowo - stabilizacja podłoża, gruntu również należy to naszych usług. W ofercie firmy także dźwigi, wynajem dźwigów. To żurawie mobilne, dźwigi samojezdne. Więcej na https://www.betomex.pl

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Telefon: 798... ...Pokaż numer

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Spotkaj się osobiście z drugą stroną transakcji
  • Sprawdź przedmiot przed dokonaniem zapłaty. Nie wysyłaj płatnych sms-ów
  • Nie płać z góry. Płać osobiście. Nie udostępniaj swoich danych osobowych lub bankowych
Do góry